• Masz pytanie? Zadzwoń na infolinię:
  • 68 371 07 41
Czym jest Exchange.pl?

Czym jest Exchange.pl?

Exchange.pl to kantor internetowy, dzięki któremu możesz bez problemów dokonać wymiany waluty online z dowolnego miejsca, o każdej porze i to w zaledwie kilku prostych krokach.Wymiana walut w Internecie zapewni Ci elastyczność w odnajdywaniu najkorzystniejszych ofert.

Dlaczego kantor online?

W trosce o wysoką jakość usług i wygodę naszych Klientów udostępniliśmy kantor online, który nie tylko zapewnia bardzo korzystne warunki wymiany walut, ale również pozwala dokonać jej szybko, sprawnie i z dowolnego miejsca na świecie. Dzięki nam możesz w prosty sposób wymienić swoje środki w Internecie.

Doświadczenie

Doświadczenie

Bezpieczna wymiana walut online to dla nas priorytet. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam zagwarantować najwyższą jakość obsługi Klientów. Zanim zajęliśmy się prowadzeniem wirtualnego kantoru, oferowaliśmy swoje usługi w sieci stacjonarnych kantorów. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę, która chętnie rozwieje wszelkie Twoje wątpliwości.

Co oferujemy?

Oferowane przez Exchange.pl kursy walut online są znacznie korzystniejsze, niż te proponowane przez banki i kantory stacjonarne.

Zobacz szczegóły
Jak to działa?

Jak to działa?

Wymiana waluty online jest niezwykle prosta – po założeniu konta w systemie, wystarczy jedynie wybrać walutę i kwotę, którą chcesz wymienić, zlecić wymianę i czekać na przelew zwrotny, który otrzymasz na wskazany numer rachunku. To naprawdę bardzo proste! Oferujemy wymianę  waluty: EUR, USD, CHF, GBP, NOK, SEK, DKK, CZK.

Zobacz szczegóły

Potrzebujesz pomocy?

Nie wiesz jak sprawdzić aktualny kurs walut? Masz wątpliwości, jak funkcjonuje kalkulator walut? W działach „Jak to działa?” oraz „Pomoc”, zebraliśmy najważniejsze informacje dotyczące działania kantoru online i najczęściej zadawane pytania. Jeżeli nie znajdziesz poszukiwanych odpowiedzi na stronie, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Zobacz szczegóły
Potrzebujesz pomocy?

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Exchange.pl nie wspiera starszych wersji przeglądarek Internet Explorer, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Internet Explorer, Firefox, Google Chrome lub innych.