• Masz pytanie? Zadzwoń na infolinię:
  • +48 609 929 007
Czym jest Exchange.pl?

Czym jest Exchange.pl?

Exchange.pl to sieć kantorów stacjonarnych, zlokalizowanych przy autostradach A4 i A18, dzięki czemu możesz bez problemu dokonać wymiany waluty 24 h na dobę.

Dlaczego kantor online?

W trosce o wysoką jakość usług udostępniliśmy możliwość składania ofert on line, co nie tylko zapewnia bardzo korzystne warunki wymiany walut, ale również pozwoli dokonać jej szybko, sprawnie i z dowolnego miejsca.
Dzięki nam możesz w prosty sposób wymienić swoje środki.

Doświadczenie

Doświadczenie

Bezpieczna wymiana dla nas to priorytet. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam zagwarantować najwyższą jakość obsługi klientów. 
Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę, która szybko i sprawnie odpowie na wszystkie pytania i zrealizuje ofertę.

Co oferujemy?

Oferowane przez Exchange.pl kursy walut są znacznie korzystniejsze niż te proponowane przez banki i inne kantory stacjonarne Oferujemy wymianę następujących walut: EUR, USD, CHF, GBP, NOK, SEK, DKK, CZK.

Zobacz szczegóły
Jak to działa?

Jak to działa?

Wypełnienie formularza jest niezwykle proste. Wystarczy jedynie wybrać walutę i kwotę, miejsce wymiany waluty, datę oraz godzinę i oczekiwać na odpowiedź naszego dealera. Po ustaleniu i akceptacji kursu udasz się do wybranego przez Ciebie punktu naszej sieci i  dokonać wymiany środków po wynegocjowanym kursie.
UWAGA: Ze względu na zmienność kursów, przybycie w innym terminie niż ustalony w mailu, może skutkować korektą ceny.

Zobacz szczegóły

Potrzebujesz pomocy?

Nie wiesz jaki jest aktualny kurs walut, masz wątpliwości co do wysyłania formularza, skontaktuj się z naszym biurem obsługi mailowo lub zadzwoń bezpośrednio do jednego z naszych kantorów.

Zobacz szczegóły
Potrzebujesz pomocy?

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Exchange.pl nie wspiera starszych wersji przeglądarek Internet Explorer, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Internet Explorer, Firefox, Google Chrome lub innych.